מחלקת דיני משפחה

מחלקת דיני המשפחה במשרד מתמחה בייצוג משפטי ובייעוץ במגוון סוגיות בתחום. עו”ד (כלכלן) ירון חיים הוא בעל השכלה משפטית וכלכלית, מומחה לדיני מיסים, עם ניסיון מקצועי רב בתחום דיני המשפחה. עו”ד (כלכלן) ירון חיים שימש במשך שנים, בין היתר, כעוזר משפטי בבית המשפט המחוזי להרכבי ערעורים על בית המשפט לענייני משפחה, ועוסק כיום בטיפול בתיקי משפחה ובליטיגציה בתחום.

המשרד מעניק ייעוץ וליווי משפטי וכלכלי בעריכת הסכמי ממון, צוואות ומתנות, במטרה להפחית את נטל המס בהעברת רכוש בין בני משפחה ולהגיע להסדר מלא המנוע התדיינות משפטית לאחר מעשה. הייעוץ של משרדנו מציג ללקוח את האלטרנטיבות השונות לביצוע העברות רכוש בין בני משפחה, ואת התמונה המלאה באשר לתוצאות המס האפשריות של העברה, תוך שימוש ביצירתיות ובמקוריות מחשבתית על מנת להקל בנטל המס.

במצבי גירושין עוסק המשרד בהסכמי גירושין, בחלוקת הרכוש המשותף, בפירוק שיתוף בדירת המגורים, במזונות ילדים , במוניטין אישי ונכסי קריירה, וכן בהסדרי ראייה ומשמורת. הדגש במשרד הוא על זכויות הגבר במשפחה- טיפול, ייעוץ וייצוג של גברים בהלכי גירושין במגוון נושאים, בין היתר, מזונות וחלוקת רכוש, משמורת משותפת, הסדרי ראייה, מרכזי קשר, רשויות הרווחה, תלונות למשטרה, צווי הרחקה וניהול הליכים פליליים.

למשרד ניסיון רב והצלחות רבות בטיפול במצבי משבר אגב הליכי גירושין בהם זכויות הגבר, הכלכליות והאישיות, נפגעות, בעיקר עקב התערבות של הרשויות האכיפה והרווחה בסכסוך בין בני הזוג.  גברים רבים נתקלים בהליכי הגירושין לראשונה בחייהם, כשהם לא מוכנים ולא מודעים לפגיעות היכולות להתרחש אגב ההליך. באווירה הציבורית הנוכחית, מכוונות המערכות השונות להגנה בעיקר על זכויות הנשים, כשהגבר ניצב מול הצורך להתמודד עם גופים רבי עוצמה. במקרים כאלו סיוע משפטי מוקדם ככל האפשר מונע נזקים כלכליים, סיכונים לחשיפה פלילית, ועוגמת נפש.

הטיפול של משרדנו מעניק ללקוחות ידע וכלים לבחירת הדרך הנכונה להתמודדות עם המצב המשברי בחיי הנישואין, ניהול ערוצי הידברות עם הגומרים השונים בניסיון למצות את האפשרות לפיתרון הסכסוך בדרכי שלום, וניהול הליכים משפטיים לשם הגנה על זכויות הגבר.

 

יש לך שאלה? צריך ייעוץ משפטי? בוא נדבר