עבירות מס

בתחום הפלילי, עוסק משרד עו”ד (כלכלן) ירון חיים בלווי חשודים בהליכי חקירה אצל רשויות האכיפה הפליליות של רשות המיסים, חקירות מע”מ, מכס הרשות לניירות ערך, הרשות לאיסור הלבנת הון, והמוסד לביטוח לאומי, וכן אצל יחידות החקירה בעבירות כלכליות של משטרת ישראל. כמו כן, עוסק המשרד בייצוג בהליכי מעצר, בהליכים של טרום הגשת כתב אישום מול פרקליטות מיסוי וכלכלה, ובהליכים של המרת כתב אישום (כופר וקנסות מנהליים), וכן בייעוץ ובלווי בהליכי גילוי מרצון. בנוסף, המשרד מתמחה בניהול תיקים פלילים בכל הערכאות המשפטיות במגוון עבירות צווארון לבן, עבירות כלכליות, עבירות מס, בין היתר, גניבה, שוחד, מרמה, אי דיווח והשמטת הכנסות, חשבוניות פיקטיביות, עבירות מכס, עבירות בני”ע, והלבנת הון.

עו”ד (כלכלן) ירון חיים הוא בוגר מערכת המשפט בישראל, אשר שימש עוזר משפטי לשופטים בתחום הפלילי ולראשי הרכבי פשע חמור בבית המשפט המחוזי בתל אביב-יפו, בין היתר, ברכה אופיר-תום ושרה סירוטה. עו”ד (כלכלן) ירון חיים הוא בעל ותק למעל מ-15 שנה בטיפול בתיקים פלילים בתחום העבירות הכלכליות בבית המשפט המחוזי, המכיר ממקור ראשון את דרכי הפעולה של מערכת המשפט, והיה שותף לניהול הליכים פליליים רבים בבית המשפט, ולכתיבתם של פסקי דין עקרוניים ומשמעותיים בתחום הפשיעה הכלכלית וארגוני הפשע.

הניסיון רב השנים של עו”ד (כלכלן) ירון חיים במערכת בתי המשפט יחד עם הידע המשפטי, הכלכלי והחשבונאי הם מפתח להצלחה ולהגדלת הסיכויים לצלוח את ההליך במינימום נזקים.

חשוב לציין כי הליך פלילי בתחום הפשיעה הכלכלית אינו הליך פלילי רגיל. בהליך כזה, לצד הידע במשפט הפלילי, מומלץ להסתייע בעורך דין הבקיא בדיני מיסים ובעל ידע משפטי כלכלי וחשבונאי. כמו כן, יש לזכור, כי התייעצות בענייני מיסים עם המייצג, קרי רואה החשבון או יועץ המס, המלווה את העסק בשוטף, אינה כפופה לחיסון. על כן, המיישג עשוי לשמש בעד תביעה כנגד הנישום בהליך פלילי. על כן, כאשר מתעורר חשש לקיומה של חקירה על ידי רשות המיסים יש לחבור מיידית לעורך דין פלילי המתמחה בדיני מיסים ובחשבונאות, ולקיים את ההתייעצות תחת חיסיון “עורך דין-לקוח”, חשוב לזכור: באופן חופשי וללא חשש לחשיפת מידע מפליל.

1. הליך פלילי בתחום הפשיעה הכלכלית אינו הליך פלילי רגיל! 

2. הליך פלילי בתחום הפשיעה הכללית מצריך ידע משפטי, כלכלי וחשבונאי. 

3. מומלץ לחבור לעורך דין המתמחה במיסוי פלילי לשם שמירה על חיסיון עו”ד-לקוח. 

היתרונות שלנו: ידע משפטי, כלכלי וחשבונאי יחד עם ניסיון רב שנים בניהול הליכים פליליים בעבירות צווארון לבן, עבירות כלכליות, עבירות מס , הלבנת הון ועבירות בני”ע.

בפרסומים באתר ניתן למצוא מידע מקצועי מקיף ועדכוני חקיקה ופסיקה בתחום המיסוי הפלילי:

 
עבירות מס

מדריך לנחקר בעבירות מס

מדריך לנחקר בעבירות מס – מהי הייחודיות של העבירות המס ? מהם שלבי החקירה אצל רשויות המיסים ? מהי הדרך הנכונה להתמודדות עם החקירה ? המדריך המלא לנחקר

קרא עוד »
משרד מוביל בדיני מיסים בתל אביב, ידע במשפטים, בכלכלה ובחשבונאות, ניסיון רב והצלחות מוכחות

יש לך שאלה? צריך ייעוץ משפטי? בוא נדבר